P  R  O  J  E  K  T     P  A  R  T     6  6
 
     


 

 

 

 


Aktuality o projektu Part 66:

Projekt Part 66 byl ke dni 31.5.2012 ukončen, výstupy a vyhodnocení jednotlivých aktivit
naleznete v části Dokumenty

 


Školení "Koncepce výuky odborné letecké angličtiny " v Odolené Vodě, 2.1.2012

Dne 2.1.2012 proběhlo ve školícím středisku projektu v areálu SŠLVT školení pedagogických pracovníků na téma Koncepce výuky odborné letecké angličtiny. Více informací naleznete v části Plnění projektu.


Informace o trenažéru L-39 Albatros

Dne 7.10.2011 byly na stránky přidány informace o leteckém trenažéru L-39, který v rámci projektu Part 66 postavila skupina studentů naší školy. Více informací na stránce Trenažér L-39 Albatros.


Školení projektu Part 66 v Nesuchyni 15.-16. 9. 2011

Ve dnech 15. a 16. září proběhlo ve školícím středisku Lion´s v Nesuchyni u Rakovníka školení projektu Part 66.


Účast na Dni Aera 10. 9. 2011

Zástupci školy se 10.9. 2011 zúčastnili Dne Aera, který pro své zaměstnance a jejich blízké pořádala společnost Aero Vodochody.
Ve svém stánku jsme kromě reprezentace školy a představení jejích oborů, studijního programu a vybavení propagovali také projekt Part 66 a jeho plnění. Návštěvníci dostávali propagační materiály, zástupci z řad pedagogů podávali informace o studiu na škole, pro děti byly připraveny soutěže a hry. Nechyběly také ukázky RC modelů a projížďky na minibiku.


Účast na veletrhu práce "Vzdělání a řemeslo" v Českých Budějovicích
29. 9. - 1. 10. 2010

Skupina našich žáků vedená Mgr. Miroslavem Maršounem se zúčastnila největšího veletrhu práce pořádaného v ČR. Na Výstavišti v Českých Budějovicích se prezentovalo množství škol a firem souvisejících se školstvím. Naše škola zde měla výstavní stánek, v němž zájemcům vysvětlovala aktivity projektu Part 66 a studijní možnosti v naší škole (viz. fotodokumentace).
Dne 30. září navštívil výstavu také manažer projektu Ing. Miloslav Franěk. V rámci návštěvy se přesvědčil o zájmu žáků 9. tříd o obor letecký mechanik a jednal s několika dalšími školami o spolupráci na projektu.Účast na Aviatické pouti 2010 v Pardubicích
4. - 6. června 2010

V rámci propagace projektu Part 66 se zúčastnila této největší letecké akce v roce 2010 skupina našich žáků pod vedením pana Jiřího Stokláska.
Na akci byla naše škola reprezentována výstavním stánkem (viz. fotodokumentace). Žáci zde vysvětlovali aktivity projektu a představovali studijní program školy. Součástí stánku byl letecký simulátor, na kterém si zájemci mohli vyzkoušet své pilotní schopnosti.
Žáci natočili velké množství filmového a fotografického materiálu, který bude sloužit při výuce leteckých předmětů.